Show TV iş başvuru formu

Show TV gibi Türkiye'nin öncü televizyon kanalı her sene düzenli olarak bünyesine dahil etmek için personel alımları yapmaktadır. Show TV eleman alımı yaparken ve iş ilanları yayınlarken kendi sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Eğer Show TV'ye iş başvurusu yapmak istiyorsanız kanalın insan kaynakları sayfasını incelemeniz ve gerekli iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Show TV, Ciner Yayın Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Show TV, 1991 yılında Fransa'da yayına başlamış bundan bir yıl sonra yani 1992 yılında Türkiye'de yayın hayatına başlamıştır. Show TV o yıllardan günümüze kadar başarılı bir medya gurubu olarak gelebilmeyi başarmıştır. Bu başarısının altında yatan ise bünyesine dahil ettiği başarılı personelleri ve disiplinli çalışma stratejisidir.

Ülkemizde en çok seyredilen televizyon kanallarından birisi olan Show TV'de çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından hemen iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Show TV iş başvurusunun yanı sıra staj başvurusu da yapabilirsiniz. Show TV staj başvurularını yine aynı sayfadan gerçekleştirmektedir.

Show TV iş başvurusu ve staj başvurusu için tıklayınız.


2 yorum:

 1. aım altan göçmen1968yalova doğ.evli1.çocukbabasıyım.yıldıztabya
  g.o.p.istoturm.E.sınıfı ehliyetim var.şöför ve bahçıvan peyzaj üzerine
  çalıştım.şu an boştayım.herişi yapmaya hazırım.05358293564

  YanıtlaSil
 2. Ben GÜl
  Merhaba sizinle calismak isterim......esramgul6767@gmail.com

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.