Bugün Ne Giysem Başvuru Formu

Show TV'de yayınlanan Bugün Ne Giysem isimli programın bildiğiniz gibi yeni bölümleri başlamıştır. Tabi başlayalı uzun zaman olsada başvurmak isteyen birçok kişi vardır diye düşünmekteyiz. Show TV resmi sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

ShowTV resmi sitesinde yayınlanan başvuru formu oldukça detaylıdır buradaki bilgileri doğru bir şekilde doldurmalısınız ve beklemelisiniz. Orada vermiş olduğunuz bilgiler ile sizlere dönüş yapacaklardır.


Bugün ne giysem başvurusu


3 yorum:

  1. programınız çok başarılı öncelikle ekibi tebrik etmek istiyorum.fakat özge ulusoyu Hakan beyin İvana hanımın ve Çağla hanımın yorumlarına ve bilgilerine göre çok eksik ve ukala buluyorum .Eski kadro olarak devam etmeniz programınız açısından çok daha verimli olacağına inanıyorum Teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. programınızı vaktım oldukca severek ızlıyorum ve turk kızlarını one cıkardıgınız ıcın tesekkur edıyorum ıvana hanımı cooook begenıyorum ve yenı sıstemınız cok guzel gercekten ıvana hakan bey cagla ve ozge hanım gercekten guzel secımler yapıyolar

    YanıtlaSil
  3. bugun ne giyseme forum doldurdum oraya katilnayi cok istiyorum tabi sans islri bunlar bakalim ins cagirirlar

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.