NTV İş Başvurusu

NTV, 1996 senesinde Cavit Çağlar adlı kişi tarafından kurulmuştur. Ocak ayı 1999 senesinde Doğuş Yayın Grubuna katılmıştır ve Türkiye'nin ilk Haber kanallarındandır. NTV kanalı ulusal ve uluslararası haberlerin yanı sıra spor, sanat, kültür ve ekonomi gibi birçok konuları içerik programlarda yayınlamaktadır.

Sizlerde NTV kanalına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Resmi sitesinde yer alan açık pozisyonları inceledikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi sitede açık olan bazı pozisyonlar aşağıdadır;

 1. Doğuş Yayın Grubu SİSTEM DESTEK UZMANI (GECE)
 2. Doğuş Yayın Grubu GENEL BAŞVURU
 3. Doğuş Yayın Grubu 2013 YAZ DÖNEMİ STAJ
 4. Doğuş Yayın Grubu DİJİTAL KURGU SİSTEMLERİ SORUMLUSU
 5. Doğuş Yayın Grubu YAZILIM UZMANI
 6. Doğuş Yayın Grubu SİSTEM MÜHENDİSİ
İş başvurusunun yanı sıra yaz döneminde NTV'de staj yapacaklar içinde bir ilan bulunmaktadır. Staj yapmak isteyenler bu ilanıda inceleyebilirler.2 yorum:

 1. avni gültekin 1983 dogumlu

  YanıtlaSil
 2. Selamun Aleykum ... Niğde ' de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum . İrtibat Numaram : 0531 350 36 55

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.