DHL Express İş Başvurusu

DHL Express, 1969 senesinde kurulmuştur. Bu şirketin merkezi ise Almanya'dır. Dhl Express ikiyüz yirmi ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve ikiyüz seksenbeş'in üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

DHL Ekspres dünyanın en büyük global ağına sahip bir şirkettir. Döküman ve malları ikiyüz yirmiden fazla ülkeye güvenilir ve zamanında taşımaktadır. Sizlerde bu şirkete iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki açık pozisyonları ve daha detaylı bilgi için ilgili iş ilanı sitesini inceleyebilirsiniz.

Açık olan iş pozisyonlarından bazıları;

  • Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul DHL Express
  • Makam Şoförü İstanbul(Avr.) DHL Express
  • KURYE - ISTANBUL İstanbul DHL Express2 yorum:

  1. MERHABA SAYIN DHL YÖNETİCİLERİ BEN İZMİRDE OTURUYORUM 15 YILLIK KARGOCUYUM İZMİR İN BÜTÜN SEMTLERİNDE VE İLÇELERİN DE ŞUBE MÜDÜRÜ VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM SIRASIYLA ARAS KARGO İSTANBUL EKSPRES KARGO VE ULUSOY KARGODA BULUNDUM FİRMANIZ GİBİ CİDDİ VE PRENSİPLİ BİR KURULUŞTA SEVEREK GÖREV ALMAK İSTERİM TEL 05322179637

    YanıtlaSil
  2. merhaba ben mahmut ups ünsped bünyesinde 7 yıl çalıştım E A2 SRC PSİKOTEKNİK belgerim mevcuttur ilgilenirseniz sevinirim tel 05377398035 İYİ ÇALIŞMALAR. z. burnu

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.