Goldmaster İş Başvurusu

Goldmaster, Türkiye'de beşyüz'ün üzerindeki servis noktaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Goldmaster firmasının yaklaşık olarak dörtbin civarında satış noktası bulunmaktadır.

Goldmaster firmasına iki seçenek ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Resmi sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilir ya da iş ilanları sitesinde ki yer alan açık pozisyonları inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Firmada açık olan bazı iş ilanları;

  • TÜRKİYE GENELİ SATIŞ ELEMANI İstanbul(Avr.) GoldMaster
  • LOJİSTİK MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Kale Elektronik Dış Tica..
  • BAYİ KANALI SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) GoldMaster
  • ANKARA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ Ankara GoldMaster
  • İZMİR BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ İzmir Kale Elektronik Dış Tica..
  • KARADENİZ BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ Türkiye GoldMaster2 yorum:

  1. merhaba selamlar ben tewkirdağ dan katılıyorum ismim ulaş soyaadım günder burada ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum dikkate değerlendirmeye alırsanız sevinirim şu an çalışmıyorum olursa hemen şirketinize işe başlaya bilirim deneyimin var kadiyer manav vede reyoncu olarak yaptım vede belgem var sizede sivi form doldurdum inşallah olur telim 05452094449 hayırlı günler işlerinizde başarılar dilerim...

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.