Dimes İş Başvurusu

Dimes, 1958 senesinde Tokat ilinde kurulmuştur. Şirket meyve suyu, meyve nektarı, süt ürünleri ve kahvaltılık üretimi gerçekleştirmektedir. 1958 senesinden bu yana tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. 2004 senesinde ek tesis kurulmuştur bu kurulan ek tesis ile meyve işleme kapasitesini 50.000 ton ile iki katına çıkarmıştır.

Sizlerde meyve suyu şirketi olan Dimes'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirkete ait olan açık iş pozisyonları aşağıda yer almaktadır inceleyebilir ve ayrıca ilan sitesinden detaylarınıda inceleyebilirsiniz.

Dimes açık olan iş ilanları;
 • Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) DİMES Gıda San. ve Tic. ..
 • DİSTRİBÜTÖR YÖNETİCİSİ - EGE İzmir DİMES Gıda San. ve Tic. ..
 • Yerel Zincir Mağaza Yöneticisi - Doğu Marmara İstanbul(Asya) DİMES Gıda San. ve Tic. ..
 • UZUN DÖNEM STAJYER (MARKETİNG) İstanbul(Asya) DİMES Gıda San. ve Tic. ..
 • Resepsiyonist - Sekreter İstanbul(Asya)4 yorum:

 1. merhaba ben özlem 1,5 yıldır bir markette kasiyerlik yapıyorum eşimin işi dolayısıyla balıkesire taşınıyoruz sizinle çalışmak isterim teşekkürler tlf:05364281778

  YanıtlaSil
 2. merhaba ben Gönül, 5 yıl markette kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalıştım şuan çaşılmıyorum ve sizinle çalışmak istiyorum.kayseri-mevlana ikamet.
  tlf:05303721749

  YanıtlaSil
 3. Merhaba ben naciye 2 senedir mikrobiyoloji ve kalitede calisiyorum gida teknikeriyim sizinle calismak isterim. Uşak ikamet. Tlf 05492880603

  YanıtlaSil
 4. Merhaba ben naciye 2 sene mikrobiyoloji ve kalitede calismaktayim sizinle calismak isterim. Tlf 05492880603

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.