Bir Milyon Kimin Yarışması Başvuru Formu

Bu yepyeni yarışma programı içeriği ile oldukça dikkat çekiyor. Bir Milyon Kimin yarışmasının soruları Habertürk gazetesi ile birlikte Pazar günü yani 1 Eylül 2013 tarihinde verilecektir. Sorular ve cevapları bu kitapta yer almaktadır. Yarışmada sorular çalıştığınız yerden çıkacaktır bu yarışmaya katılacak olanlar bu kitabı kaçırmasın ve her soru - cevaba çalışşınlar.

Yarışmaya başvurmak isteyenler resmi sitesindeki açılacak olan başvuru tarihlerini takip etmeleri gerekmektedir. Ankara, Kayseri, İzmir, Malatya, İstanbul ve Mersin gibi illerin başvuru tarihleri ve yerleri resmi sitesinde yakında açıklanacaktır.

Yarışmacılar birçok elemeden geçtikten sonra jurinin kitaptan soracağı 10 soruya 10 doğru cevap veren adaylar yarı finale kalacaklardır. Yarı final sonucunda ise finalist olmayı hak eden 13 kişi toplamda 13 hafta devam edecek bir milyon kimin yarışmasında yarışacaktır. Yarışmada her hafta 1 kişi elenecektir ve 31 Aralık 2013 tarihinde şanslı kişi 1 Milyon TL'nin sahibi olacaktır.

Resmi Sitesi ve Başvurunun açıklanacağı site1 yorum:

  1. Arkadaşlar başvuru yok sanırım.Direkt eleme yerlerine gidilecek.

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.