Doğuş Otomotiv İş Başvurusu

Doğuş Otomotiv şirketinin merkezi İstanbul ilinde yer almaktadır ve şirket Doğuş Holding bünyesinde barınmaktadır. Otomotiv şirketi dünyada en ünlü 15 otomotiv markasının Ülkemizde satışını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Şirket hafif ticari araç, binek otomobil, ağır vasıta, terman kontrol sistemleri ve deniz motorları pazarında önde gelen şirketlerden birtanesidir.

Doğuş Otomotiv, Türkiye'nin birçok bölgesinde yer alan satış ve servis ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirket temsil etmiş olduğu markaların satışını, servisini ve yedek parça hizmetlerini ülkemizdeki bölgede yer alan hizmet ağı ile sağlamaktadır. Sizlerde bu büyük otomotiv şirketinde çalışmak istiyorsanız açık olan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv'de yer alan bazı iş ilanları;

  • SERVİS YETKİLİSİ (SCANIA GEBZE SERVİS) İstanbul
  • GENEL BAŞVURU (Engelli Personel- Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve T..
  • Satış Destek Elemanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) 
  • HOMOLOGASYON UZMANI İstanbul, Kocaeli 
  • PROJE BAZLI STAJYER İstanbul, Kocaeli 
Doğuş Otomotiv iş ilanları arasında stajyer ilanlarıda yer almaktadır. Şirkette staj yapmak isteyenler bu staj ilanınıda inceleyebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.