Colgate İş Başvurusu

Şirket 1806 senesinde William Colgate isimli kişi tarafından kurulmuştur. Bu 1806 senesinde sabun, mum ve nişasta işletmesi kurulur daha sonra 1817 senesinde ise New York gazetesinde ilk Colgate ilanı yer almıştır. 1866 senesinde ise Colgate ilk kokulu sabunu piyasaya sürmüştür ve ilk diş macunu ise 1873 senesinde bir kavanoz içinde piyasaya sürülmüştür.

Şirketin ilk katlanabilir tüp içinde yer alan diş macunu ise 1896 senesinde piyasaya sürülmüştür.Colgate şirketi 200 yıldır müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir. 1900 senesinde ise şirket ürünleriyle onur belgesi alır. Sizlerde bu köklü şirkette yer alan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Colgate'de yer alan bazı iş ilanları;

 • Oral Care Consultant - İstanbul İstanbul
 • Plant Microbiologist Kocaeli Colgate A.Ş.
 • Long-Term Marketing Intern İstanbul(Asya) Colgate-Palmolive Company
 • Yardımcı Sevkiyat Depo Operatörü Kocaeli
 • Brand Manager İstanbul(Asya)1 yorum:

 1. Merhaba Meslek Yüksekokulu Mezunuyum 5 yıl Arçelik A.Ş. firmasında Malzeme Temin/Teslim alma - Mal Kabul - Kalite Kont/Güvence Bölümlerinde Çalıştım Askerlik nedeniyle işten ayrılmak zorunda kaldım.Yapmış olduğum iş başvurusunda mesleki becerilerimle genel olarak uygun olduğumu düşünerek iş başvurusu yapmak istiyorum Colgate Firmasında Çalışmayı çok isterim.

  Saygılarımla Arz Ediyorum.

  TeL : 0538 234 61 72

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.