Enerjisa İş Başvurusu

Enerjisa, 1996 senesinde Sabancı şirketlerinin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur daha sonra 2007 senesinde ise Sabancı Holding ve Avrupa'nın en bilinen elektrik şirketi olan Verbund ile eşit hisse anlaşması ile ortak olunmuştur. 2007 senesi tarihi itibari ile Sabancı Holding ve Verbund elektrik sektöründeki tüm faaliyetleri beraber gerçekleşmiştir.

2012 senesinde ortağı olan Verbund stratejik bir karar ile yüzde 50 hissesini dünyanın en büyük elektriki ve doğal gaz şirketlerinden birisi olan E.on şirketine devretmek için görüşmelere başlamış ve aralık 2012'de ortak olunmuştur. Enerjisa şirketi bundan sonra faaliyetlerine Sabancı Holding ve E.on eşit hisse yapısına dayalı olarak devam edecektir. Sizde bu büyük elektrik şirketi olan Enerjisa şirketindeki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Enerjisa'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Sistem İşletme Mühendisi Ankara Enerjisa Başkent Elektri..
  • Jeoloji Mühendisi (İncir-Siirt) Siirt 
  • Electrical Engineer Ankara 
  • Electrical Maintenance Engineer Adana 
  • Dizayn Mühendisi Ankara, İstanbul
  • GENEL BAŞVURU (Adana-Tufanbeyli) Adana1 yorum:

  1. merhaba adım şahin avcı 1983 doğumluyum gaziantep anadolu meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum enerjisa bünyesinde çalışmak isterim

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.