Soyak İş Başvurusu

Soyak, 1961 senesinde kurulmuştur ve ilk önemli projesi ise 1962 senesinde Subay Lojmanları ve Tuzla Piyade Okulu yatakhanesinin tamamlanması olmuştur. 1960'lı senelerde çeşitli sosyal tesis ve fabrika projelerini hayata geçirmiş daha sonra 1970 senesinde ise ilk konuk projesini gerçekleştirmiştir.

Soyak, 2004 senesinde üç bin konuttan oluşan ve 320.000m2'lik alan üzerine kurulmuş Soyak Yenişehir'i tamamlamıştır. Bir projeyi tamamlerken bir diğerini başlatmıştır bunun ismi ise Soyak Olympiakent'dir. Bu yeni proje olan Soyak Olympiakent 1 Milyon metrekare üzerine kurulmuştur ve 2006 senesinde ise tamamlanmış sahiplerine teslimi gerçekleşmiştir. Sizlerde bu büyük şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Soyak'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Dönemsel Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Takım Elemanı
  • İşletme Operatörü SOYAK ENERJİ
  • Makine Mühendisi
  • Axapta Yazılım Uzmanı ( Dynamics Ax )
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • HES ELEKTRİK MÜHENDİSİ1 yorum:

  1. Benim adim emre soyadim tavsan trabzon/merkezde oturuyorum yaşım 28 bekarim ben elektrik vede gazaltı kaynakçısıyım deneyimim de var iş arıyorum belgemde var iş konusunda gayet iyiyim sizinle çalışmak isterim,, iyi günler

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.