Kibar Holding İş Başvurusu 2015

Kibar Holding İş Başvuru Formu

Kibar Holding personel alımı yaparken kariyer.net sitesini kullanmaktadır. Bu nedenle Kibar Holding iş başvurusu yapmak için ilgili kariyer sitesine giderek açık iş ilanlarını inceleyebilir daha sonra iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız iş başvurusu Kibar Holding insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirdikten sonra dönüş yapılmaktadır.

Kibar Holding, 1984 senesinde kurulmuştur. Holding'in ülke ekonomisine ve toplumsal yaşama katkısı bulunduğundan dolayı ülkemiz için önem taşımaktadır. 1980 senesinde Kartal'da Galvaniz Üretim tesislerini kurmuştur ve dış ticaret atılımlarına öncülük yapmaktadır. Holding dış ticaret etkinliklerini yürütmek amacı ile 1985 senesinde Kibar Dış Ticaret A.Ş kurulmuştur.
Kibar Holding çatısı altında bir çok şirket faaliyetlerini sürdürmektedir bunlardan bazıları ise Assan Alüminyum, Assan Hanil, TSI Aviation Seats ve Assan Çelik gibi şirketler barınmaktadır. Assan Alüminyum şirketi 1987 yılında kurulmuştur ve 1992 senesinde ise Assan Çelik şirketi faaliyetlerine başlamıştır. Sizlerde bu holding'e ya da holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren şirketlere iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kibar Holding'de yer alan iş ilanları;
  • Elektrik Bakım Elemanı
  • ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul(Asya), ... Assan Alüminyum
  • SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya)
  • SATIŞ UZMANI
Kibar Holding iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.