Kılıç Holding İş Başvurusu 2015

Kılıç Holding İş Başvuru Formu 2015

Kılıç Holding personel alımı yaparken insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Bu nedenle Kılıç Holding insan kaynakları sayfasından açık iş pozisyonlarını inceleyebilir bunun yanı sıra Kılıç Holding'de staj yapacak kişiler staj başvuru formunu doldurup başvurularını yapabilirler.  

Kılıç Holding, 1991 senesinde Orhan Kılıç isimli kişi tarafından şahsi işletme olarak Salih Adasında kurulmuştur. Şirket ilk kurulduğunda 50 ton üretim kapasitesi ile faaliyetlerine başlamıştır. 1993 senesinde ise Kılıç Deniz Ürünleri şirketi kurulmuştur ve İtalya'ya ihracat yapmıştır.

Şirket 1994 senesinde ise Kuyucak işletmesini kurarak levrek ve çipura üretim kapasitelerini arttırmıştır. 1997 yılında Ören isimli Kuluçhane kurulmuştur ve takip eden yılda yani 1998 senesinde ise ihracat gerçekleştirdiği İtalya'ya irtibat ofisini kurmuştur. Sizde bu holding de yer alan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kılıç Holding'de yer alan iş ilanları;
  • GÜVENLİK ELEMANI Aydın,
  • ŞİRKET AVUKATI Muğla 
  • VETERİNER SAĞLIK TEKNİKERİ 
  • Satış Temsilcisi Muğla 
Kılıç Holding iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.1 yorum:

  1. merhaba ben mehmet özel güvenlikçiyim sertifika kimlik kartım var güvenlikçiye ihtiyaç olursa çalışmak isterim

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.