Unilever İş Başvurusu 2016

Unilever, 1953 senesinde kurulmuş ve o yıldan beri faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Unilever'in faaliyetlerini sürdürdüğü sektörler ise Ev Bakımı, Gıda ve Kişisel Bakım ürünleridir. Şirketin genel merkezi İstanbul ilinde bulunmaktadır. Şirket Hollanda ve İngiltere'nin ortak kuruluşlarındandır.

Unilever'in fabrikaları ise Çorlu Dondurma Fabrikası, Çorlu Gıda Fabrikası, Rize'de 3 adet çay fabrikası bulunmaktadır ve Gebze'de ise Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası vardır. 2500'ü aşkın personeli ve 200'ü aşkın yöneticisi bulunmaktadır. Sizlerde bu şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Unilever'de yer alan bazı iş ilanları;

 • İşyeri Hemşiresi / Sağlık Memuru Tekirdağ 
 • Assistant Safety & Security Manager İstanbul(Asya)
 • Konya Algida Fabrikası_Mevsimlik Üretim Elemanı 
 • Atık Su Arıtma Operatörü 
 • Servisler Operatörü2 yorum:

 1. acil işe ihtiyacım 05358949550 numaradan bana ulaşalirsiniz

  YanıtlaSil
 2. adım zafer arıtım tesisi oparatörüyüm 4 yıldır ılgın şeker fabrikası atı su arıtım tesisinde usta başı olrak çalışıyorum ilkokul mezunuyum ama makina ve motor bölümü mezunu arkadaşlara iş öğretiyorum referans olarak fabrika çevre müh.ali beşik olarak veriyorum yaşım 37 Esınıfı ehliyetim var ayrıca 23yıllık inşaat deneyimim var.

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.