Akbank İş Başvurusu

Akbank, 1948 senesinde Adana ilinde bir grup iş adamı tarafından kurulmuştur bu iş adamlarının arasında Hacı Ömer Sabancı'da bulunmaktadır. O tarihlerde ki kuruluş amacı o bölgedeki pamuk üreticilerine finans sağlamak için faaliyete geçmiştir ve şuanda ülkemizin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Akbank, İstanbul iline 1950 senesinde ilk şubesini açmıştır ardından 1954 senesinde ise Genel Müdürlüğünü de İstanbul'a taşımıştır.

Akbank, 1963 senesinde otomasyon sistemine geçmiştir. Bankanın ülkemizde yer alan şube sayısı 900'ü aşkındır ve 4.000'i aşkın Atm'si bulunmaktadır. Banka her geçen gün yenilenmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Akbank'ın ilk yurt dışı temsilciliği ise Almanya'da açılmıştır. Sizlerde bu büyük ve büyümeye devam eden Akbank'da yer alan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank'a staj başvurusunda bulunmak isteyenler içinde resmi sitesinde yer alan staj başvurusunda yararlanabilirler

Akbank'da yer alan iş ilanları;

  • Gişe Yetkilisi-İç Anadolu Bölge Aksaray, Isparta
  • GİŞE YETKİLİSİ - DOĞU ANADOLU BÖLGE Ağrı, Batman, Bingöl
  • BT İŞ ZEKASI SİSTEMLERİ UZMANLARI İstanbul, Kocaeli
  • Sistem İşletim Yetkilisi/ Operatörü
  • SERVER İŞLETİM YETKİLİSİ
  • Mevduat Uygulama Geliştirme Uzmanı

Staj Başvurusu2 yorum:

  1. merhaba ben çanakkale onsekiz mart üniversitesinde halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü okuyorum. bu yılın tatilinde yapmam gereken stajımı sizinle yapmak istiyorum saygılar. teşekurler... ad Hüseyin soyad KAYA TL 05368506122

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.