Altınbaş Holding İş Başvurusu

Altınbaş Holding'in temelleri 1950 senesinde atılmıştır ve günümüzde bir çok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde barındırmış olduğu alanlar ise şöyledir; mücevherat, lojistik, enerji, finans, spor ve eğitim alanlarında bünyesinde barınan 35 markası ile üç kıta da faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin en önemli yatırımcıları arasında yer alan Altınbaş Holding 80 ülkeye dolaylı ihracat, 35 ülkeye ise doğrudan ihracat yapmaktadır.

Altınbaş Holding bünyesinde yer alan şirketler faaliyet gösterdikleri alanlarda ve bölgelerde lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Holding sosyal sorumluluk projelerine önem vermektedir bunlardan birisi ise spor alanıdır. 2007 senesinde Türkiye'nin en başarılı spor kulüplerinden birisi olan Göztepe Spor Kulübünü satın almıştır. Sizlerde Altınbaş Holding'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Altınbaş Holding'e staj başvurusunda bulunmak isteyenler iş ilanlarının arasında stajyer ilanı da bulunmaktadır inceledikten sonra staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Altınbaş Holding'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Satış Bölümü Stajyeri
  • TEKNİKER İstanbul(Avr.) 
  • KİMYASAL ARITMA ELEMANI
  • Kimya Teknikeri 

Altınbaş Holding iş ilanlarıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.