Diesel İş Başvurusu

Diesel giyim firması 1978 yılında İtalya'da kurulmuştur. Şirket yenilikçi ve sıradışı kıyafet tasarımları 18 ve 35 yaş arası müşterilerine hizmet vermektedir. Sadece bu yaş arasına hitap eden ürünlerinin yanı sıra spor ve çocuk giysileri de üretmektedir. Diesel, 1996 yılında değişmez ve en önemli mağazasını New York'da yer alan Lexington Bulvarında açmıştır.

Giyim şirketinin 2005 yılı verilerine göre 3.300 çalışanı bulunmaktaymış tabi şirket her geçen yıl büyümeye ve gelişmeye devam ettiği için bu personel sayısı da artmıştır. Şirketi o yıllarda kuran ve şirketin önemli kişisi hatta tek yetkilisi Renzo Rosso isimli kişidir. Şirketin kilometre taşı sayılabilecek yılları 1985, 1991 ve 1996 yıllarıdır. Sizde bu büyük giyim ve aksesuar üretimi gerçekleştiren ve pazarlayan şirketinde çalışmak istiyorsanız açık iş ilanlarına başvuruda bulunabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Diesel'de yer alan iş ilanlarından bazıları;

  • MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) DIESEL
  • ÜRÜN SORUMLUSU 
  • MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANIHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.