Dr Oetker İş Başvurusu

Dr.Oetker şirketinin geçmişi 1891 senesine dayanmaktadır. Dr. August Oetker o yıllarda ki buluşu olan hamur kapartma tozu ile hızla büyümüş ve şuan günümüzde şirket halen daha faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Hamur kabartma tozunu titiz çalışmaları sonucunda bulmuş ve 1893 senesinde paketleyip satmaya başlamıştır. 1920 senesinde altı yüzü aşkın personeli bulunmaktaydı ve bir çok ülkede ise kardeş şirketler kurulmuştur.

Şirket her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Dr.Oetker ülkemize ise 1987 senesinde İzmir/Bayraklı'da Piyale Dr.Oetker Gıda şirketi olarak kurulmuştur. 1988 senesinde Türkiye'de ilk üretimi gerçekleşmiştir ve ülkemizde ilk kez Puding çeşitleri, Hamur kabartma tozları, Jöle çeşitleri gibi bir çok ürün üretilmiş ve satılmaya başlanmıştır. Sizde bu şirkette yer alan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dr Oetker iş başvurusu
Staj BaşvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.