Evkur İş Başvurusu

Evkur şirketinin geçmişi 1972 senesine dayanmaktadır ve o yıllarda şirket Murat Halı Mağazaları ismi altında faaliyetlerine başlamıştır. 1987 senesinde ise şirket perakende mağazacılık faaliyetlerine başlamıştır daha sonra şirketin ismi 1994 senesinde Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştirilmiştir ve halen bu isim altında faaliyetlerini sürdürmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

İlk kurulduğunda tek mağaza ile çalışmalarına devam eden şirketin şuanda seksen mağazası bulunmaktadır ve her geçen gün kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Şirket 1987 senesinde sadece halı satışı gerçekleştirmekteydi fakat kendisini yenileyerek şuanda elektronik, cep telefonu, beyaz eşya, ev tekstili, halı ve spor aletleri gibi 68.000 adet ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Sizlerde Evkur şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu gerçekleştirebilir ve şirkette çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Evkur'da açık olan bazı iş ilanları;

  • Ön Muhasebe Personeli
  • Bilgisayar Satış DanışmanıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.