Kanal D İş Başvurusu

Kanal D, 16 Eylül 1993 senesinde test yayınına başlamış 19 Aralık 1993 senesinde ise Normal yayın yapmaya başlamıştır. Televizyon kanalı Doğan Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kanal tüm Türkiye'de yayın yapmaktadır ve genellikle dizi, film ve programları ile ön plana çıkmaktadır. 2009 senesinde ülkemizde en çok izlenen kanal ünvanını almıştır.

Kanal D, Aydın Doğan ve Ayhan Şahenk isimli kişiler tarafından ortak kurulmuştur. 1994 senesinde kanalın logosu değişmiştir ve kanalın hisseleri Doğan Holding'in sahibi olduğu Aydın Doğan'a emanet olarak verilmiştir. 2011 senesinde ise kanalın logosu tekrar değişmiş ve üç boyutlu olarak tasarlanmıştır. Euro D kanalı ile de Avrupa ülkelerinde Türkçe yayın yapmaktadır. Sizlerde Kanal D'ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş başvurusunun yanı sıra Kanal D'de staj yapmak isteyenler staj başvurusunu da gerçekleştirebilirler.

Kanal D'de yer alan iş ilanları;

  • WEB YAZILIM UZMANI İstanbul - Avrupa
  • GRAFİKER DOĞAN TV HOLDİNG
  • Tanıtım Yönetmeni
  • Sistem Geliştirme Uzmanı
  • GENEL STAJ BAŞVURUSU1 yorum:

  1. merhaba ben çanakkale onsekiz mart üniversitesinde halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü okuyorum. bu yılın tatilinde yapmam gereken stajımı sizinle yapmak istiyorum. saygılar teşekurler... ad Hüseyin soyad KAYA TL 05368506122

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.