Konya Şeker İş Başvurusu

Konya Şeker fabrikası 1953 senesinde kurulmuş ve 1954 senesinde ise üretimlerine başlamıştır. Şeker fabrikası ilk kurulduğunda günlük üretim kapasitesi 1.800 ton'dur ve bu üretim kapasitesi her yıl artarak devam etmiştir. 1966 senesinde günlük 2.700 ton, 1978 senesinde 6.00 ton ve 1997 senesinde ise günlük 10.000 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır. Fabrika gelişen ve yenilenen teknolojiye göre yapılandırılması için 52 Milyon dolar yatırım yapılmıştır.

Bu yatırımların sonucunda modern teknolojiye geçilmiş ve fabrikanın günlük işlenen pancar kapasitesi de artmıştır. Yine bu yatırımların sonucunda işçilik giderleri ve yakıt giderleri azalmıştır böylece şirket on yılda 167 milyon dolar kazanç sağlamıştır. Şirketin büyük yatırımlarından ikincisi olan Çumra Şeker fabrikası da 2003 senesinde kurulmuştur ve günde 12.000 ton pancar işleme kapasitesi bulunmaktadır. Sizlerde bu şeker fabrikasında çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Şeker iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.