Telpa İş Başvurusu

Telpa, 1994 senesinde Sebahattin Yaman isimli kişi tarafından kurulmuştur. 2003 senesinde şirket Samsung distribütörlüğünü almıştır ve 2006 senesinde Samsung tarafından en başarılı distribütör seçilmiştir. Yine 2006 yılında Bilişim sektöründe ilk beş yüz şirket içinden 22.sırada yer almıştır. Telpa, ülkemizde cep telefonun pazarında lider firmalardan birisidir. 2001 yılında Mobiltel'i kurmuştur ve o yılda Motorola distribütörü olmuştur. 

Telpa, kurulduğundan günümüze kadar hız kesmeden faaliyetlerine devam etmiş ve büyümüştür. Bir çok şirketin distribütörlüğünü almıştır ve halen faaliyetlerine devam etmektedir. 2013 senesinde ise Fatih Projesi kapsamında 9. sınıf öğretmen ve öğrencilerine tablet, kılıf ve klavye dağıtma ihalesini 409 milyon lira ile kazanan firma olmuştur. İhalede Samsung ve Hp markaları da yer alıyordu fakat ihaleden çekilmişlerdir. Sizlerde bu büyük şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şirkette yer alan bazı iş ilanları;

  • KANAL SATIŞ SORUMLUSU İstanbul 
  • Satış Destek Elemanı Trabzon
  • SAHA SATIŞ UZMANI
  • MUHASEBE ELEMANIHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.