Yeditepe Üniversitesi İş Başvurusu

Yeditepe Üniversitesi, 1996 yılında Bedrettin Dalan isimli kişi tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversitenin eğitim dili ise İngilizce'dir. Yeditepe Üniversitesi, eğitim programları ve uygulamaları ile bilgi çağına dönük bir eğitim vermektedir. Okulun ana binasının yani yerleşkesinin ismi 26 Ağustos Yerleşimi ismini taşımaktadır.

2009 yılı verilerine göre kayıtlı öğrenci sayısı 16,400 olarak kayıtlarda yer almıştır fakat bu sayı günümüze kadar artmıştır ayrıca yine 2009 yılı verilerine göre 810 öğretim üyesi bulunmaktadır tabi buda günümüze kadar artış sağlamıştır. Sizlerde Yeditepe Üniversitesine iş başvurusunda bulunabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aşağıda üniversiteye ait iş ilanları listelenmiştir inceleyebilirsiniz.

İş ilanlarının yanı sıra Üniversitede staj yapmak isteyenler için ilanların arasında stajyer ilanı da yer almaktadır. İnsan Kaynakları bölümünde staj yapma imkanınız bulunmaktadır başvurabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesinde yer alan bazı iş ilanları;
  • İş Analisti
  • Ortopedi Servis Hemşiresi
  • Doktor İstanbul(Asya) 
  • Engelli Personel İstanbul(Asya)
  • İnsan Kaynakları StajyeriHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.