Baktat İş Başvurusu

Baktat Gıda şirketi 1986 senesinde ilk üretim tesisini Sungurlu'da faaliyete geçirmiştir. 1995 senesinde ise Bursa Gemlik'te üretim tesisi kurulmuştur. Baktat Gıda şirketi her geçen yıl kendisini geliştirmiş ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. 1996 senesinde ise Stuttgart'da satış merkezi açılmıştır. Şirketin sloganı ise Üç öğün dört mevsimdir tv reklamlarında sıkça kullandıkları bir slogandır.

Şirket 1998 senesinde Baktat Dinlenme tesislerini açmıştır. Bir çok bölgede üretim tesisleri bulunan şirket zamanla bu girişimlerine devam ederek çeşitli bölgelere üretim tesisi açmaya devam etmiştir. 2004 senesinde Manisa'da üretim tesisinin açılışını gerçekleştirmiş daha sonra 2011 senesinde ise Bursa Serbest bölge üretim tesisinin açılışını yapmıştır. Sizlerde Baktat şirketinde yer alan iş ilanlarına iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Baktat iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.