Hürriyet Gazetesi İş Başvurusu

Hürriyet Grubunda yer alan iş ilanlarına ya da Hürriyet Gazetesinde çalışmak istiyorsanız ilgili iş ilanlarını inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Hürriyet, Doğan Yayın Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir ve 1 Mayıs 1948 yılında Sedat Simavi isimli kişi tarafından kurulmuştur. Şirketin birde internet sitesi  bulunmaktadır ve Türkiye'nin en büyük haber sitelerinden bir tanesidir. Hürriyet'in internet sitesi Türkiye'de 5.sırada Dünya'da ise 303.sırada yer almaktadır.

Haziran 2011 verilerine göre 9,5 Milyon kişi siteyi ziyaret etmiş ve Avrupa'da en çok ziyaret edilen web haber sitesi olmuştur. Şirketin internet sitesi ise 1997 yılında açılmıştır ve şuanda Google'da zorlu haber kelimesinde 1.sırada yer almaktadır. Ayrıca yazarları arasında bilindik isimler yer almaktadır. Bu büyük şirkete sizlerde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hürriyet'te yer alan bazı iş ilanları;

  • Müşteri İlişkileri Uzman Yard. Hürriyet Grubu İstanbul - Avrupa
  • Tele Satış Uzmanı Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
  • Yazılım Test Uzmanı
  • Kurumsal Portföy Temsilcisi
  • Saha Satış Uzmanı
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.