Pizza Pizza İş Başvurusu

Pizza Pizza şirketi 1995 senesinde Abbas Türker isimli kişi tarafından İzmir ilinde kurulmuştur. Şirketin restoran zinciri haline gelmesinin yani büyümesinin sebebi Pizza Pizza'ya olan yoğun ilgi ve talep üzerine bir çok farklı bölgede Pizza Pizza restoranı açılmıştır. Böylece şirketi büyümüş ve Türk restoran zinciri haline gelmiştir. Pizza şirketinin İzmir Torbalı'da bir adet üretim tesisi bulunmaktadır. Bu üretim tesisi 1 Mart 1999 senesinde kurulmuştur.

Pizza Pizza hızla büyümüş ve yurt içi, yurt dışı olmaz üzere toplamda 200 restoranı bulunmaktadır bu bilgiler 2012 verileridir. Şirketin asıl kurulduğu il olan İzmir'de ise 39 adet restoranı bulunmaktadır. Şirketin bu hızlı büyümesinin sebeplerinden birisi ise pizzalarda kullandığı farklı teknikler ve özel olarak üretmiş olduğu pizza çeşitleridir. Bunların yanı sıra çok fazla menü çeşiti ile müştelerine hizmet etmektedir.

Pizza Pizza şirketi hiç durmaksızın farklı bölgelere restoranlar zinciri açmaya ve sürekli gelişmeye devam edecektir. Sizlerde bu büyük Pizza şirketine iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından başvuru formunu inceleyebilirsiniz.

Pizza Pizza iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.