Polat Holding İş Başvurusu

Polat Holding'in geçmişi 1955 senesine dayanmaktadır bu yıllarda İbrahim Polat İstanbul'da müteahhitlik firması kurmuştur. Holding'in kurucusu olan İbrahim Polat Ege Seramik şirketine 1972 senesinde yüzde 25 ortak olmuştur. 1976 senesinde ise ortağı olduğu Ege Seramik şirketinin yönetim kurulu başkanı olmuştur. 1983 senesinde tüm şirketleri barındıracak olan İbrahim Polat Holding kurulmuştur.

Holding şirketlerinin faaliyetlerini sürdürmüş olduğu alanlar ise Lüks konut inşaatları, seramik, inşaat ve iş merkezleridir bunların yanı sıra bir çok alanda da faaliyetlerini sürdüren şirketler bulunmaktadır. Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi 39 Trilyon TL'dir. Sizlerde bu büyük holding'e ya da holding'de yer alan şirketlere iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Polat Holding'de yer alan iş ilanları;
  • İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.)
  • Sağlık Kulübü Satış ve Resepsiyon Görevlisi
  • Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu 
  • İnsan Kaynakları Stajyeri
Bunların yanı sıra Polat Holding'e staj başvurusu yapmak isteyenler iş ilanlarının arasında staj ilanı da bulunmaktadır inceleyebilirsiniz.

Polat Holding iş ilanlarıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.