Saray Bisküvi İş Başvurusu

Saray Bisküvi şirketinde çalışmak istiyorsanız konumuzda yer verdiğimiz şirkete ait iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bisküvi şirketi 1959 senesinde Kamil Özdağ isimli kişi tarafından Karaman'da kurulmuştur. Özdağ ailesi Karaman'ın tanınmış ailelerinden birisidir. Şirketin kurucusu Kamil Özdağ ailesinin desteğini ve kabiliyetlerini kullanarak ticaret hayatına atılmıştır. Bir süre sonra yüksek çabaları ile atılmış olduğu ticaret hayatında gıda ürünleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Saray Bisküvi şirketinin öncelikleri dürüst, güvenilir, kalite, hizmet ve reklama önem vermektedir. Şirket kısa sürede kurulduğu bölgede saygı duyulan bir esnaf olmuştur. Bir çok ürünü üreticiden alır toptan perakende olarak satardı. Bu almış olduğu ürünlerde çok seçici davranılırdı. Sizlerde bu Sray Bisküvi şirketine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Saray Bisküvi'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Hemşire Karaman 
  • Personel Memuru Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.