Saray Holding İş Başvurusu

Saray Holding, 1961 senesinde Kamil Özdağ tarafından kurulmuştur. Holding bir çok alanda faaliyet göstermektedir bunlardan bazıları ise; ambalaj, mobilya ve gıda gibi sektörlerdir.Saray Bisküvi şirketi de bu holding'in bünyesinde barınmaktadır. Saray Holding üretmiş olduğu ürünlerle insanlara en iyi hizmeti vermek istemektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir böylece en yeni teknolojileri ürünlerine yansıtabilmektedir.

Holding'in Türkiye'de 8 yurt dışında ise üç adet fabrikası bulunmaktadır ve bünyesinde bulunan 15'i aşkın şirketle beraber bir çok kişiye istihdam sağlamaktadır. Bütün çalışanları ve şirketleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. En büyük sermayenin insan olduğuna ve insan yetiştirmeye önem veren holding'de sizlerde çalışmak istiyorsanız açık olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Saray Holding'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Muhasebe ve Finans Sorumlusu İstanbul(Asya) 



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.