Aygaz İş Başvurusu 2015

Aygaz İş Başvuru Formu

Aygaz personel alımı haberlerine ve Aygaz insan kaynakları sayfasına ulaşarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Aygaz eleman alımı yaparken insan kaynakları sayfasını kullanmakta olduğu için iş başvurularınızı vereceğimiz adresten yapabilirsiniz.

Aygaz şirketi 1961 yılında Vehbi Koç isimli kişi tarafından kurulmuştur ve Koç Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde verdiği hizmetler Lpg temini, Lpg dolumu, dağıtılması ve satışını yapmaktadır. Bunların yanı sıra gaz aletleri ve aksesuarları üretimini de gerçekleştirmektedir. Lpg sektörünün lider kuruluşlarından birisi olan Aygaz ülkemizde yer alan 81 ilde müşterilerinin hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaktadır.
Aygaz, Türkiye'de 81 ilde hizmet vermektedir ve toplamda 3.800'ü aşkın tüpgaz bayisi, otogaz istasyonu bulunmaktadır. Bu büyük gaz şirketi olan Aygaz'da çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından iş ilanlarını inceleyebilirsiniz ya da cv'nizi gönderebilirsiniz. Aygaz, kariyer sitesinde sürekli olmasa da iş ilanları yayınlamaktadır eğer sizde Aygaz iş başvurusu yapmak istiyorsanız iş ilanları sayfasını takip etmelisiniz.

Aygaz insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.