Bifa İş Başvurusu 2015

Bifa İş Başvuru Formu

Bifa personel alımı yaparken kendi sitesinde yayınlamış olduğu Bifa iş başvuru formunu kullanmaktadır. Bifa'da çalışmak isteyen kişiler insan kaynakları sayfasına ulaşarak iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak iş başvurularını yapabilirler.

Bifa Bisküvi, 1962 senesinde Karaman'da kurulmuştur. Üretimlerinde gelişmiş gıda üretim teknikleri kullanan Bifa şirketi kısa sürece büyümüştür. Bu üretim tekniklerinin sonucunda Bifa sektörüne öncülük sağlamıştır. Bisküvi şirketi 100.000 m2'lik alan üzerine kurulmuştur bunun 75.000 m2'lik alanı kapalı alandır. Bifa, bisküvi üretiminin yanı sıra çikolata, kek, gofret, şeker ve kraker gibi ürünlerde üretmektedir.
Ürünleri sadece bunlarla sınırlı değildir tam dört yüz çeşit ürünü ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Şirket bu 400 çeşit üründen günde 470 ton üretmektedir. Bifa, Türkiye dışında da hizmetlerini sürdürmektedir tam 77 ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır. Sektöründe öncü diyebileceğimiz Bisküvi firması olan Bifa'ya iş başvurusu yaparak sizlerde bu şirkette personel olabilirsiniz.
Bifa iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.