Capitol Alışveriş Merkezi İş Başvurusu

Capitol Alışveriş Merkezi, 18 Eylül 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Alışveriş merkezini tasarlayan kişi Adnan Kazmaoğlu'dur. İstanbul Anadolu Yakasında kurulan ilk alışveriş merkezi ve Üsküdar'da bulunan tek alışveriş merkezidir. Capitol, kurulduğundan bu yana sürekli gelişmiş ve hızla büyümüştür. Capitol, alışverişi eğlence, kültür ve sanat ile harmanlayıp oraya gelen müşterilerine sunmaktadır.

Capitol, bir çok çeşitli alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu alanlar ise şöyledir; Spor Giyim, Hazır Giyim, Kozmetik ve Aksesuar alanlarıdır. Şirket 2005 senesinde Avrupa'nın en iyi alışveriş merkezi ödülünü almıştır. Eğer sizde bu alışveriş merkezinde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapmalısınız. Capitol Alışveriş merkezinde yer alan iş ilanları aşağıda listelenmiştir inceledikten sonra başvuruda bulunabilirsiniz.

Capitol Alışveriş Merkezinde yer alan bazı iş ilanları;
  • TEKNİK MÜDÜR İstanbul(Asya)
  • OYUN ALANI GÖREVLİSİHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.