Digitürk İş Başvurusu 2015

Digitürk İş Başvuru Formu

Digitürk personel alımı gerçekleştirirken resmi web sitesinde Digitürk iş ilanları yayınlamaktadır. 2015 yılında Digitürk firmasında çalışmak isteyenler Digitürk insan kaynakları sayfasında bulunan iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularını yapabilirler.

Digitürk, 1 Ocak 1999 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. Şirket kurulduğundan bir sene sonra hizmet vermeye başlamıştır. Digitürk ilk başlarda Çukurova Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyordu fakat holding'in Tmfs'ye olan borçları nedeni ile 2013 senesinde şirketin yönetimi Tmfs'ye geçmiştir. Digitük, iki yüz elliyi aşan kanal sayısı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
2013 verilerine göre Digitürk 1 buçuk milyondan fazla abone sayıya ulaşmıştır. Her yıl bir çok kanalını hizmete sokmuştur böylece her geçen sene büyümeye ve en iyi hizmeti vermeye devam eden şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız Digitürk iş başvurusu yapabilirsiniz. Digitürk resmi sitesinde personel açığı oldukça iş ilanları yayınlanmaktadır sürekli takip etmeniz gerekmektedir.

Digitürk iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.