Enka İnşaat İş Başvurusu

Enka İnşaat ve Sanayi şirketi 1957 senesinde iki inşaat mühendisi tarafından ortak olarak kurulmuştur. Şirket 1960'lı yıllarda sanayi alanına önemli yatırımlar yapmıştır bu yatırımlar ise şöyledir; tersane tesisleri, 20 fabrika ve altyapı işleri inşaatlarını başarı ile tamamlamıştır. Enka İnşaat 1980'li senesinin başlarında grup şirketlerin desteği ile patlama yaşamış ve oldukça büyümüştür. Şirket Kuzey Afrika ve Orta Doğuda çok güzel projeler almıştır böylelikle yurtdışı hacmini oldukça genişletmiştir.

Enka İnşaat ve Enka Holding 2002 senesinde birleşmiştir. Günümüzde Enka İnşaat şirketinde 17.000'den fazla işçi, 1400'den fazla teknik personel, 1100'den fazla idari personel ve bir çok alanda çalışan personeli bulunmaktadır. Şirkette toplam çalışan sayısı 20.000 kişiyi aşmaktadır. Böyle büyük bir şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enka İnşaat'da yer ala bazı iş ilanları;

 • ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFİ Rusya
 • SAHA MİMARI Umman 
 • GIDA TEKNİKERİ Irak 
 • ELEKTRİK TEKNİK RESSAMI İstanbul(Avr.) 
 • MUHASEBE MEMURU Moritanya
 • KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ Gabon2 yorum:

 1. ben ramazan gökdemir süt tozu kule oparötörüyüm şu anda boşum iş arıyorum 05395178395

  YanıtlaSil
 2. ben ramazan akkurt mekanık ustasyım libyada bıngazide calıştım cecenıstanda bora sirketinde caliştım morıtanya ve gabon librevillide dorce firmasiyla caliştım yut dısı ,işi olursa calışmak istiyorum 10 yıllık pasoportum var ilgilerinizi arz ederim 05367043748

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.