Kayı İnşaat İş Başvurusu 2015

Kayı İnşaat İş Başvuru Formu

Kayı İnşaat personel alımı yaparken kariyer.net sitesini kullanmaktadır. Bu nedenle Kayı İnşaat iş başvurusu yapmak için açık iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Kayı İnşaat iş başvurusunu nasıl yapabilirim?
Sizlere vereceğimiz kariyer sitesinden Kayı İnşaat iş ilanlarını takip ederek size uygun olan ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız iş başvurusu inşaat firmasının insan kaynaklarınca incelenmeye alındıktan sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Kayı İnşaat şirketi 1991 senesinden kurulmuştur. İnşaat şirketi kurulduğundan bu yana başarılı projeler gerçekleştirmiştir böylece inşaat sektöründe hızlı bir büyüme yaşamıştır. İlk gerçekleştirdiği projeler endüstriyel bina projeleri olmuştur. Şirket 1994 senesinde uluslararası faaliyetler göstermeye başlamıştır.

İlk olarak 1994 senesinde Türkmenistan'da başlayan faaliyetleri daha sonrasında Rusya, Kazakistan, Azerbaycan ve Ukrayna gibi daha saymadığımız ülkelerde devam etmiştir. Kayı İnşaat şirketi şuanda üç kıta da 25'i aşkın bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir. Hayata geçirmiş olduğu projelerden bazıları ise şöyledir; Oteller, Ofis Binaları, Eğitim Kurumları ve Endüstriyel Bina projeleridir. Sizde bu başarılı inşaat firmasında çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kayı İnşaat'da yer alan iş ilanları;
  • Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Avr.)
Kayı İnşaat iş ilanları sayfasına ulaşmak için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.