N11 İş Başvurusu

N11 alışveriş şirketi 2012 senesinde Doğuş Grubu ile Kore'nin en büyük üçüncü gurubu olan Sk Planet ortaklığı ile kurulmuştur. N11 şirketi yapmış olduğu reklam yatırımları ile kısa sürede oldukça büyümüş alışveriş sitesidir. Hedefi ise Ülkemizin en büyük e-ticaret platformu olmak istemesidir. N11.com alışveriş sitesinde bir çok ürün bulunmaktadır ve tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

N11'de herkese hitap eden bir çok ürün bulunmaktadır bu ürünlerden bazıları ise şöyledir; mutfak eşyaları, tekstil, elektronik, moda ve kozmetik gibi bir çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Şirketin kuruluşundan bu yana hızla büyümesinin sebebi arkasındaki yatırımcıların güçlü olmasıdır. Bu yatırımcılardan birisi Doğuş Grubudur ve 1951 senesinde kurulmuş başarılı geçmişi ile bir çok şirketin sahibidir. Sizlerde bu büyük alışveriş sitesi olan N11.com'da çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

N11'de yer alan bazı iş ilanları;

  • E-Commerce Intern İstanbul(Avr.)
  • Category Supervisor (Outdoor)
  • Android Developer
  • IOS Developer
  • BÖLGE SATIŞ UZMANI(EGE BÖLGESİ) İzmir



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.