Pınar Süt İş Başvurusu 2015

Pınar Süt İş Başvuru Formu

Pınar Süt personel alımı yaparken resmi web sitesinde yayınladığı Pınar Süt insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Bunun için Pınar Süt iş ilanlarına ulaşmak için insan kaynakları sayfasını ziyaret etmeniz ve açık iş ilanlarına iş başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Pınar Süt iş başvurusunu nasıl yapabilirim?
Sizlere vereceğimiz insan kaynakları sayfasından açık iş pozisyonlarını inceledikten sonra size uygun olan ilana iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaptığınız iş başvurusunu Pınar Süt insan kaynakları departmanı incelemeye aldıktan sonra geri dönüş sağlayacaktır.

Pınar Süt şirketinin geçmişi 1973 senesine dayanmaktadır. 1973 senesinde Ortadoğu'nun en büyük süt üretim tesisi faaliyetlerine başlamış ve böylece Ülkemizde ilk defa uzun ömürlü süt üretimi gerçekleşmiştir. Pınar Süt şirketinin kuruluşundan 2 yıl sonra yani 1975 yılında yoğurt, tereyağı, süttozu ve peynir üretimlerine de başlanmıştır. Şirket kuruluşundan bu yana her yıl sürekli gelişmiş ve ürünlerini çeşitlendirmeye başlamıştır.

Pınar Süt, 1976 yılında ise Ülkemizde ilk defa kakaolu süt ve eritme peynir üretimine başlamıştır. 1978 yılında ise Krem ve Kaşar Peynir üretimine başlamıştır. Bu her yıl sürekli gelişen ve ürünlerini çeşitlendiren firma günümüzde yani 2013 senesinde ise Pınar Süt Şanlıurfa'da fabrikasının temelini atmıştır. Sizde bu sürekli büyüyen şirkette çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilir ya da Pınar Süt staj başvurusu yapabilirsiniz.
Pınar Süt'de yer alan bazı iş ilanları;
  • ÜRÜN YÖNETİCİSİ İSTANBUL ÜRÜN YÖNETİCİSİ
  • ASİSTAN ÜRÜN YÖNETİCİSİ İSTANBUL ASİSTAN
Pınar Süt iş ilanları sayfasına ulaşmak için tıklayın.
Pınar Süt Staj İlanlarını yayınladığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.