Polimeks İnşaat İş Başvurusu 2015

Polimeks İnşaat İş Başvuru Formu

Polimeks İnşaat her sene yaptığını personel işçi alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Polimeks İnşaat'ta çalışmak istiyorsanız inşaat şirketinin kariyer.net sitesinde yayınladığı iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Size uygun olan iş ilanı varsa hemen detayları inceleyip iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Polimeks İnşaat iş başvurusunu nasıl yapabilirim?
Polimeks İnşaat iş ilanlarını kariyer sitesi üzerinden yayınladığı için oradan iş ilanı seçerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Polimeks İnşaat şirketi üç ortak tarafından 1995 senesinde kurulmuştur.Türk inşaat şirketinin merkezi İstanbul'da yer almaktadır ve Türkiye dışında Türkmenistan, Rusya ve Kazakistan'da da faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat şirketi 1995 yılında Türkiye'de faaliyetlerine başladı ve aynı yıl içinde Türkmenistan'da da faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğundan bu yana yüz yirmi proje gerçekleştirmiştir.

Bu gerçekleştirmiş olduğu projeler arasında başarılı projeler yer almaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir; Orta Asya'nın en büyük spor salonu olan Aşkabat Olimpiyat merkezi ve Türkmenistan'ın kültürel özelliklerini taşıyan bir çok önemli yapıtlarda Polimeks'in imzası bulunmaktadır. Sektöründe gerçekten başarılı olan Polimeks'e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Polimeks'de yer alan bazı iş ilanları;
  • STATİKER DİZAYN MÜHENDİSİ Türkmenistan 
  • KABA İŞLER ŞEFİ Türkmenistan Polimeks İnşaat A.Ş.
  • ŞANTİYE ŞEFİ 
  • Elektrik Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.)
Polimeks iş ilanları sayfasına ulaşmak için tıklayın1 yorum:

  1. ben mümin çiftçi mekanik tesisat ve kaynakçıyım, aynı zamanda formenlik yapıyorum, bilginize tel; 05434461018

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.