Tekstilbank İş Başvurusu

Tekstilbank, 1986 yılında Akın Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur. 1992 yılında Gsd Dış Ticaret şirketi bankanın %30 hissesini alarak ortak olmuştur. Gsd Dış Ticaret şirketi daha sonralarda Tekstilbank'ın %75'lik hissesini de satın almış böylece bankanın en büyük ortağı olmuştur. Bankanın diğer kalan hisseleri ise halka açık olarak İmkb'de işlem görmektedir. Tekstilbank yapmış olduğu yatırımlar ile ciddi büyüme kaydetmiştir.

Bu yatırımların ilki 2006 senesinde yapılan sermaye yatırımı olmuştur. Bu sermaye yatırımında bankanın sermayesi 300 Milyon Türk Lirasına çıkartılmıştır. Günümüzde Tekstilbank'ın genel müdürlüğü İstanbul'da bulunmaktadır ve çeşitli bölgelerde bulunan 40'dan fazla şubesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğer sizde Tekstilbank'da personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık iş pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz.

Tekstilbank'da yer alan bazı iş ilanları;

  • Geçici Destek Elemanı  İstanbul - Avrupa, İstanbul - Asya
  • Konya Şube Ticari Bankacılık Uzmanı /Yönetmen Yardımcısı / Yönetmeni 
  • Silahlı Güvenlik Görevlisi
  • Fraud Yönetmeni
  • Yazılım Geliştirme UzmanıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.