TTNET İş Başvurusu 2016

TTNET İş Başvuru Formu 2016

TTNET eleman alımı yaparken resmi web sitesinde yer verdiği TTNET insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. TTNET açık iş ilanlarına ulaşmak için öncelikle üye girişi yapmanız daha sonra açık iş ilanlarına ulaşarak iş başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

TTNET iş başvurusu nasıl yapılır?
Sizlere vereceğimiz TTNET insan kaynakları sayfasına ulaşarak üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra açık iş ilanlarına ulaşarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

TTnet şirketi sürekli personel alımı gerçekleştirmektedir eğer sizlerde personel başvurusu yapmak istiyorsanız ilgili siteden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. TTnet, 26 Nisan 2006 senesinde Türk Telekom şirketinin iştiraki ile kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 senesinde İnternet Servis Sağlayıcı Lisansını alarak faaliyetlerine başlamıştır. TTnet'in kuruluş amacı Ülkemizi internete bağlama ve tüm Dünya ile tanıştırmaktır. Şirket kurulduğu günden bu güne oldukça yol katetmiş ve büyümüştür. Şuanda Ülkemizde sektöründe lider konumdadır.

TTnet şuanda kurumsal ve bireysel olarak internet hizmetleri sunmaktadır. Bir çok bireysel hizmeti bulunmaktadır bunlardan bazıları ise şöyledir; Tivibu, ttnetwifi, TTnet Müzik, TTnet Vitamin gibi daha bir çok bireysel hizmeti bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli internet hizmetleri de bulunmaktadır. Bu büyük internet şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız TTnet iş başvurusu ya da TTnet staj başvurusu yapabilirsiniz.

TTNET insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
TTNET Staj Başvurusu için tıklayınız.2 yorum:

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.