1e1 Market İş Başvurusu

1e1 Market şirketi 1993 senesinde Konya Seydişehir'de kurulmuştur. Birebir Market kuruluşundan 3 yıl sonra yani 1996 senesinde Antalya Dokuma Semtinde Antalyalı tüketiciler ile tanışmıştır. Şirket 2005 senesinde şirket unvanını Antalya Market A.Ş olarak değiştirmiştir daha sonralarda yapmış olduğu stratejik planlar nedeni ile şirket unvanı 2009 senesinde tekrar değiştirilmiş ve marka olabilecek 1e1 Market ismi seçilmiştir. 1e1 Market'in şuanda 47 adet mağazası ve bu mağazalarda müşterilere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan 750 personeli bulunmaktadır.

1e1 Market perakende sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizlerde müşteri memnuniyetine ve kaliteye oldukça önem veren Birebir markette personel olarak çalışmak istiyorsanız ilgili insan kaynakları mail adresinden yararlanabilirsiniz. Eğer 1e1 markette staj başvurusu yapmak istiyorsanız yine ilgili mail adreslerinden staj başvurunuzu ve 1e1 Market iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Birebir market iş başvurusu ve staj başvurusu yapacağınız mail adresi;
ik@antalyamarket.com.trHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.