Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyasının geçmişi 1923 senelerine dayanmaktadır. Bu şirket işini aşkla yapmakta ve ayakkabıya olan bu aşkı Ayakkabı Dünyasının doğmasına neden olmuştur. Şirket Akbacakoğlu Grubunda yer almaktadır ve bu grubun 88 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır. Şirket bu tecrübesine dayanarak 1996 senesinde ilk mağazasını açmıştır ve Ülkemizde ayakkabı mağazacılığının doğmasına ve gelişmesine öncülük yapmıştır. Ayakkabı Dünyasının amaçları arasında daha iyiye ulaşmak ve müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktır.

Ayakkabı Dünyasının ülkemizde toplamda 40 adet mağazası bulunmaktadır. Ayakkabı şirketi yılda iki milyon çift ayakkabı satışıyla da sektörün öncü firmalarından birisidir. Ayakkabı sektörüne bir çok yenilik kazandırmış Ayakkabı Dünyasının en temel amacı müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek istemesidir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için iyi bir personele ihtiyaç duymaktadır eğer sizde Ayakkabı Dünyasında çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyasında yer alan bazı iş ilanları;

  • Satış Danışmanı - Antalya Deepo, Erzurum, İzmir Optimum, Samsun, Ankara
  • İnsan Kaynakları Stajyeri ( Zorunlu  İstanbul Avrupa
  • Üst Düzey Yönetici Asistanı
  • Mağaza Yönetici Yardımcısı ( Antakya Prıme Mall ) Hatay

Ayakkabı Dünyasında staj yapmak istiyorsanız yine ilanlar arasında yer alan Ayakkabı Dünyası staj başvurusu yapabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası iş ilanlarıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.