Bursa Çimento İş Başvurusu

Bursa Çimento, 14 Temmuz 1966 senesinde Bursa/Kestel'de kurulmuştur. Şirket ilk fırın üretim attını 1969 senesinde kurmuştur ve yıllık 250 bin ton çimento üretimi yapmaktaydı. Bu yıllık üretim kapasitesini her geçen sene arttırmış ve üçüncü bir çimento değirmeninin kurulması ile birlikte yıllık çimento üretimi 1 milyon ton'a çıkartılmıştır. 1993 senesine gelindiğinde ise yıllık çimento üretimi 1.750.000 ton'a ulaşmıştır.

Bursa Çimento şirketi günümüzde yıllık 2 milyonun ton'un üzerine çimento üretimi gerçekleştirmektedir. Bursa Çimento Marmara bölgesinde bulunmaktadır ve ülkemizin çimento üretiminin %30'u marmara bölgesinde üretilmektedir. Çimento şirketi marmara bölgesinin çimento tüketiminin %13'ünü karşılamaktadır. Ülkemizin çimento tüketiminin ise %4'ünü karşılamaktadır. Sizlerde bu büyük Bursa Çimento şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz ya da Bursa Çimento'ya staj başvurusu yapabilirsiniz.
Bursa Çimento iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.