Dardanel İş Başvurusu

Dardanel, 1983 senesinde Niyazi Önen isimli kişi tarafından kurulmuştur. Dardanel kurulduğunda ülkemizin sofralarına ton balığını taşıdı ve kısa sürede Dardanel markası ton balığı üretimi ile tanınmaya başladı. Şirket sadece ton balığı üretimi yapmaktaydı fakat değişen hayat şartları ve değişen beslenme alışkanlıkları sebebi ile 1986 senesinde dondurulmuş sebze meyve üretimine
başladı. Daha sonralarda yine talebe cevap vermek için 1988 senesinde konserve meyve sebze üretimlerine başlamıştır. İnsanların beslenme alışkanlıkları sürekli değişmekteydi fakat Dardanel şirketi bu değişimleri fark ederek taleplere cevap vermiştir.

1989 senesinde gelindiğinde insanlar tüketilmesi ve hazırlanması kolay ürünleri tercih etmeye başlaması nedeniyle Dardanel dondurulmuş hamur ürünlerini yani milföy ve pizza gibi ürünleri üretmeye başlamıştır. Şirket bu değişimleri hemen fark etmiş ve oldukça büyümüştür. Daha sonralarda ise 1996 senesine gelindiğinde Enez Konserve'yi satın alması ile birlikte ketçap, domates salçası ve bezelye konservesi üretmeye başlamıştır. Sizlerde bu sürekli gelişen ve bilinen bir markada personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen Dardanel iş başvurusu yapabilirsiniz.


Dardanel'de yer alan iş ilanları;

  • ERP Destek Sorumlusu İstanbul
  • Makam Şoförü 
  • AşçıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.