Doğuş İnşaat İş Başvurusu

Doğuş İnşaat, 1950 senesinde bu yana hız kesmeden faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket inşaat sektöründe lider konumda bulunan saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Doğuş İnşaat kuruluşundan bu yana 170 proje gerçekleştirmiş ve bu projeler ise 12 Milyar doları aşmaktadır. Önemli projelere de imza atan Doğuş İnşaat Artvin Barajı ve Hes inşaatlarınında projelerini gerçekleştirmektedir. İnşaat şirketi sadece Ülkemizde değil yurt dışında da projeler gerçekleştirmektedir bu nedenle sadece yurt içinde değil yurt dışında da personel alımı yapmaktadır..

Şirket bu büyük ve önemli projeleri gerçekleştirirken çevre ve doğal kaynakların korunmasına özen göstermektedir.Bu büyük inşaat firmasının bir çok farklı alanda personel ihtiyacı olmaktadır. Konumuzda yer alan Doğuş İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir daha sonra size uygun iş pozisyonuna iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Doğuş İnşaat'da yer alan bazı iş ilanları;

  • PLANLAMA MÜHENDİSİ (KATAR)
  • ARŞİV VE DOKÜMANTASYON (DCC) ELEMANI İstanbul(Asya)
  • SAP BASİS UZMANI İstanbul(Asya)
  • NETWORK VE SİSTEM UZMANI
  • KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ Kahramanmaraş
  • PROJE DİZAYN MÜHENDİSİ ArtvinHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.