Elmacık Su İş Başvurusu

Ülkemizin en kaliteli ve en yeni su markası Elmacık Su Atatürk orman çiftliğinde üretilmektedir. Atatürk Orman Çiftliğinde kaliteli ürünler üretilmektedir bunlardan bazıları ise; tereyağı, meyve suları, bal, yoğurt, sirke ve pekmez gibi bir çok ürün kalitenin simgesi olan Atatürk Orman Çiftliğinde üretilmektedir. Elmacık Su hiç bir doğallığı bozulmadan ve el değmeden Avrupa Birliği standartlarına uygun bir şekilde sağlıklı üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Elmacık Su'yun kaynağı 1,060 metre yükseklikte olan Elmacık Sıradağlarının Gölyayla mevkisinde bulunmaktadır.

Bu kaliteli su markası Elmacık Su'yun şişeleme tesisi en son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Tesis toplamda 70,000 metrekarelik bir alana kurulmuştur ve Ülkemizin en modern şişeleme tesisidir. Elmacık Su'yu diğerlerinden ayıran en önemli özellik en son teknoloji sayesinde suları ozonlamadan şişeleyebilmektedir. Sizde Elmacık Su şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Elmacık Su iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.