İsmar Market İş Başvurusu

İsmar Market, 1963 senesinde elli altı küçük marketin birleşmesi ile kurulmuştur. İsmar şirketi Türkiye'nin ilk yerel sermayeli süpermarketler zinciridir. Bu çok ortaklı düzen zaman içinde bozulmuş bazı ortaklar ayrılmak zorunda kalmıştır. Şirket kurucuları arasında yer alan Akyürek Şirketler Grubu 2003 senesinde hisselerin tamamını almıştır. Akyürek Şirketler Grubunun 50 yıllık tecrübesi bulunmakta ve 2.000 personeli bulunmaktadır.

İsmar Marketler zinciri 2012 senesinde değişen müşteri beklentileri doğrultusunda yeniden yapılanma kararı almıştır. Bu yapılanmada ilk olarak logo değiştirilmiştir ve hizmet anlayışı ise müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. İsmar şirketi ülkemizin bir çok bölgesinde yeni marketler açmakta böylece kendisini sürekli geliştirmektedir. İsmar Marketler zincirinin 2013 verilerine göre 1.300 personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Eğer sizlerde bu personeller arasına katılmak ve çalışmak istiyorsanız hemen İsmar Market'e iş başvurunuzu yapabilirsiniz.


İsmar Market iş başvurusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.