İspark İş Başvurusu

İspark, 2005 senesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olarak faaliyetlerine başlamıştır. İspark şirketi İstanbul halkına güvenilir, kaliteli ve modern otopark hizmeti sunmaktadır. İspark şirketinin kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait otoparkları satın alıp tek elden otoparkları sistemli bir şekilde işletmektir. İspark, şehir içindeki trafik yoğunluğunun azaltılması için çeşitli projeler gerçekleştirmektedir. Bu projeler yeni otoparklar yapmak ve bu otoparkların en uygun nereye yapılacağını belirlemektir. Şirket genellikle yer altı ve katlı otoparklar yapmak için çalışmaktadır.

İspark, 32 ilçede 2.500'ü aşkın personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir. Şirket işe almış olduğu personeline eğitim vermektedir. Modern ve teknolojik otoparkları ile İstanbullulara hizmet vermeye devam eden İspark'da sizde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Otopark şirketi sürekli iş ilanı yayınlamıyor bu nedenle sayfayı sürekli takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

İspark iş başvurusu4 yorum:

 1. ispark,ispark,ispark....arkadaşlar dayın amcan varsa bu ülkede büyükşehirin merdiven altı işlerinde çalışırsın...hep referans böyle bir şey olabilirmi neden karma alınmıyor.bu ayrımcılık degilmi bu bölünmeyi tetiklemezmi...

  YanıtlaSil
 2. herşey nasıp kısmet bende isparkla çalışmayı çok isterim inş birgün banada asip olur saygılar

  YanıtlaSil
 3. herşey nasıp kısmet bende isparkla çalışmayı çok isterim inş birgün banada asip olur saygılar

  YanıtlaSil
 4. herşey nasıp kısmet bende isparkla çalışmayı çok isterim inş birgün banada asip olur saygılar

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.