Kale Seramik İş Başvurusu

Kale Seramik şirketinin geçmişi 1957 senesine dayanmaktadır. O yıllarda Çanakkale Seramik fabrikalarının kurulması ile şirketin yani Kale Grubunun temelleri atılmış oldu. Kale Seramik, ülkemizin seramik sektörünün kurulmasına ve gelişimine öncülük etmiştir. Şirket yer aldığı sektör ile ilgili yatırımlar yapmış ve sektöründe dünya devi haline gelmiştir. Seramik sektörünün yanı sıra enerji, nakliye, bilişim, turizm, gıda, kimya ve elektrik malzemeleri gibi sektörlere de yatırımlarda bulunmuştur ve daha da büyümeye devam etmiştir. Kale Grubunda 17 şirket bulunmaktadır ve bu 17 şirket kendi sektörlerinin liderleri konumundadır.

Kale Grubu sadece Çanakkale'de değil ülkemizin bir çok bölgesinde ve yurt dışında İtalya, Rusya gibi bölgelerde fabrikaları bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Kale'de yaklaşık olarak 5.000'i aşkın personel bulunmaktadır. Firma büyüdükçe personel ihtiyacıda artmaktadır sizlerde Kale Seramik'de çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kale Seramik'de yer alan bazı iş ilanları;

  • Pazar ve Tüketici Araştırmaları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kaleseramik Çanakkale Ka..
  • İhracat Satış Sorumlusu
  • Ürün SorumlusuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.