Markafoni İş Başvurusu

Markafoni şirketi Türkiye'de halen daha büyümeye devam eden büyüdükçe de normal olarak personel sayısını arttırmaya devam etmektedir. Markafoni e-ticaret grubunda dört adet daha şirket bulunmaktadır bunlar ise; enmoda, misspera, ucuzu ve zizigo şirketleridir. Markafoni şirketi güncel tredleri ve ticaret dünyasındaki en son gelişmeleri yakından takip etmektedir böylece kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Markafoni bünyesinde yer alan şirketlerin sayısını her geçen gün arttırmayı planlamaktadır. E-ticaret sitesinde yabancı ve yerli markaların koleksiyonlarını site üyelerine uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirmektedir.

Markafoni sadece ülkemizde başarı sağlamamış bu başarısı ülke dışınada çıkmıştır. Şirket hisselerinin %70'ini 2011 senesinde Allegro şirketine satmıştır. Türkiye dışında Ukrayna, Avustralya ve Polonya gibi ülkelerde de e-ticaret dünyasına yön vermektedir. Markafoni e-ticaret şirketinde 600'ü aşkın personel bulunmaktadır sizlerde bu personellerin arasına girmeyi düşünüyorsanız hemen Markafoni iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Markafoni'de yer alan bazı iş ilanları;

  • KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.)
  • PRODÜKSİYON ASİSTANI
  • Lojistik Elemanı İstanbul(Asya)
  • ONLINE PAZARLAMA UZMANI
  • FOTOĞRAFÇIHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.